Auction 725, Lot # 190
EX - Twee Ondesrcheyden Reys - Togten d'Eene ter Zee en d'andere te Land, in de West Indien. Beyde gedaan in het Jaar 1524. Te Leyden: By Pieter Vander Aa., Boekverkooper, 1706. fo. marquilla, 61 p. De eerfte door Gil Gonzalez Davila, van St. Dominica na de Honduras... De tweede handeld van de gevaarlijke Land - Togt, door Feerdinando Cortes na las Ybueras gedaan, den Oproer binnen Mexico... Uyt de egte Hand fchriften der Reyfigers, op Ordre des Konings, door den Hiftory - Schrijver Antonius de Herrera, in het Spaans... Viñeta en portada firmada J. Goeré Deb. Tres mapas: Dominica - Honduras; México - Las Ybueras; Tabasco - Iucatan, Firmados Gil González Dávila, 17 x 14 cm., plegados. Encuadernado en pasta dura. Estimado $6,000-8,000